O nas

Przedszkole Kraina Baśni jest publiczną placówką profilowaną  z językiem angielskim prowadzonym autorską metodą „Krainy Baśni”. Jako przedszkole dbamy o wszechstronny rozwój dziecka i jego poczucie bezpieczeństwa, a także współpracę z rodzicami dla osiągania coraz lepszych efektów naszych działań. Wprowadzając codzienną naukę języka obcego do zajęć maluchów, wierzymy w to, że takiego typu edukacja ma dobroczynny wpływ  nie tylko na nabywanie umiejętności językowych, ale także na całokształt rozwoju poznawczego i możliwości intelektualnych u dzieci.

Przedszkole mieści się w parterze budynku wielorodzinnego na końcu osiedla. Dzieci podzielone na 2 grupy mają do dyspozycji 4 w pełni klimatyzowane sale, udekorowane postaciami z bajek, wyposażone w nowe kolorowe  meble, na których czekają  małe i duże zabawki. Przez duże okna można oglądać otaczającą zieleń na placu zabaw, przylegający las i staw oraz wspominać przygody przeżywane w tych miejscach podczas spacerów i wypraw.

Kadrę metodyczną placówki stanowią nauczyciele z wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim ogromnym zaangażowaniem i inwencją twórczą w stwarzanie najlepszych warunków  dla rozwoju różnego rodzaju umiejętności naszych podopiecznych.