Placówka ul. Strumykowa

Szanowni Rodzice

Prowadzimy nabór do grup przedszkolnych w roku  przedszkolnym 2018/2019.

Zapraszamy na dzień otwarty 4 Kwietnia 0d godziny 17.00 do 18.30.

Nadal trwa nabór na aktualny rok przedszkolny 2017/2018. (aktualnie 3 miejsca)

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszej placówki prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty z pracownikami przedszkola.

Wniosek naborowy na aktualny rok 2017/2018

Wniosek naborowy 2018/2019

Informacje naborowe:

Planowane opłaty na rok przedszkolny 2018/2019 :

- Opłata stała 360 zł.

- Wyżywienie 910- 11 zł za dzień (4 posiłki dziennie).

Opłaty zależne od deklaracji rodziców

- Zajęcia logopedyczne 20 – 40 zł

W ramach opłaty stałej zapewniamy:

  • punkt przedszkolny czynny w godzinach od 6.30 – 17.00.
  • zajęcia z języka angielskiego 4 razy w tygodniu w grupach prowadzonych programem „Kraina Baśni”
  • minimum 3 zajęcia dodatkowe prowadzone przez punkt (Rytmika, Tańce, Koncerty Filharmonii, Warsztaty plastyczne, Warsztaty matematyczno –konstrukcyjne )
  • gimnastykę ogólnorozwojową
  • opiekę logopedy, pedagoga
  • wycieczki i wyjścia edukacyjne, spotkania z ciekawymi ludźmi
  • niespodzianki dla dzieci z okazji ważniejszych świąt dzieciecych
  • zajęcia rozwijające zainteresowania dzieci
  • zajęcia badawczo-poznawcze

10 powodów dla których warto wybrać „Krainę Baśni”

1. Punkt przedszkolny mieści się w parterze budynku wielorodzinnego na końcu osiedla. Dzieci mają do dyspozycji 2 sale, udekorowane postaciami z bajek, wyposażone w nowe kolorowe  meble, na których czekają  małe i duże zabawki. Przez duże okna można oglądać otaczającą zieleń i wspominać przygody przeżywane w tych miejscach podczas spacerów i wypraw.

2. Jest to miejsce, w którym dziecko będzie mogło rozpocząć i zakończyć edukację przedszkolną. W rodzinnej atmosferze przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki szkolnej.

3. Zapewniamy codziennie zajęcia dydaktyczne w zakresie zajęć ogólnorozwojowych, 4 razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego, minimum 3 razy w tygodniu różne zajęcia dodatkowe (rytmika, tańce, filharmonia, różne warsztaty ).

4. W ramach czesnego zawarte są opłaty za zajęcia dodatkowe

5. Wprowadzając naukę języka obcego do zajęć maluchów, wierzymy w to, że takiego typu edukacja ma dobroczynny wpływ  nie tylko na nabywanie umiejętności językowych, ale także na całokształt rozwoju poznawczego i możliwości intelektualnych u dzieci.

6. Język angielski i niemiecki prowadzony jest autorską i innowacyjną metodą nauczania, opartą na modelu naturalnej akwizycji języka, będącą pod stałą kontrolą metodyczną. Ta forma w unikalny sposób łączy w zabawie piękno tradycji i spuściznę kulturową wielu narodów, ucząc w naturalny sposób poprzez adaptacje najpiękniejszych bajek.

7. Absolwenci naszej placówki będą mieli możliwość kontynuacji nauki języka angielskiego i niemieckiego w naszej popołudniowej szkole językowej.

8. Kadrę metodyczną placówki stanowią nauczyciele z wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim ogromnym zaangażowaniem i inwencją twórczą w stwarzanie najlepszych warunków  dla rozwoju różnego rodzaju umiejętności naszych podopiecznych.

9. Dzieci otrzymują w przedszkolu drobne prezenty z okazji urodzin i niespodzianki z okazji ważniejszych „świąt dziecięcych”.

10. Zapewniamy opiekę logopedy, pedagoga, a także stale współpracujemy z rodzicami, co daje gwarancje dobrych wyników wspólnej pracy . Stosujemy bogactwo środków dydaktycznych, zapewniając stałe zainteresowanie małych słuchaczy. Kładziemy nacisk na wszechstronne wychowanie i wsparcie ogólnego rozwoju dziecka przy zachowaniu założeń psychologii rozwojowej dziecka i Konwencji Praw Dziecka